دکتر کامبیز نباتی - کلینک تخصصی دامپزشکی ویستا

اورژانس: 09212033965

کلینیک: 02126412384

کلینیک همه روزه ساعت 9 - 24

اورژانس بصورت شبانه روزیکلینیک دامپزشکی

در حال حاضر در تهران و سایر نقاط دنیا برخی در خانه های خود از حیوانات خانگی نگهداری می کنند مانند سگ ، گربه ، خرگوش ، همستر و یا پرندگان مانند طوطی ، قناری ، مرغ عشق و سایر پرندگان که امکان نگهداری در قفس یا محیط بسته را دارند. اما این حیوانات و پرندگان گاهی دچار مشکلات و بیماری های مختلف می شود که لازم است به این نوع بیماری ها رسیدگی شود که مراکز رسیدگی به این نوع بیماری ها کلینیک دامپزشکی است که می تواند با تشخیص صحیح و تجویز دارو در معالجه و رفع بیماری های حیوانات خانگی شما کمک لازم را بعمل آورند. لازم است که بدانید کلینیک های دامپزشکی زیر نظر دامپزشک مدریت می شود.

http://www.bizna.ir/upload/elekala/1489362870.jpg
با تشخیص به موقع اغلب بیماریهای موجود در حیوانات قابل رفع است و با خیالی آسوده حیوان مورد نظر می تواند به زندگی خود ادامه دهد.
ما نیز در کلینیک دامپزشکی ویستا سعی نموده ایم در تهران یکی از مراکز اصلی و تخصصی رسیدگی به بیماری های مختلف در حیوانات باشیم و همه روزه و حتی شبانه روزی خدمات خود را در مناطق مختلف بخصوص در کلینیک دامپزشکی قلهک و کلینیک دامپزشکی شریعتی که خدمات آنها بصورت دامپزشکی شبانه روزی فعال است.
همچنین خدمات و فروش پت شاپ نیز در کلینیک ویستا آماده عرضه انواع لوازم مورد نیاز برای حیوانات می باشد.
پت شاپ های ویستا در مناطق مختلف تهران و سراسر کشور فعال است.
پت شاپ تهران آماده عرضه لوازم مورد نیاز حیوانات در تهران
پت شاپ اینترنتی عرضه کننده انواع تجهیزات مورد نیاز حیوانات با خدمات سراسری در ایران
پت شاپ پاسداران عرضه فوری لوازم مورد نیاز حیوانات در محله پاسداراننام کالا قیمت تعداد حذف

چرا انتخاب ما


دغدغه دوستاران حیوانات خانگی

بدون شک دغدغه ی اصلی تمام دارندگان حیوانات خانگی – از سگ و گربه گرفته تا حیوانات غیر معمول – فراهم کردن زندگی سالم و با آرامش برای این فرشته های کوچک می باشد.


کادر متخصص و تجهیرات

در این راستا کلینیک دامپزشکی ویستا، با بهره گیری از کادر متخصص و مجرب و آخرین تکنولوژی های روز آمریکا به کمک دارندگان حیوانات خانگی و نیز حامیان حیوانات شتافته است. این کلینیک افتخار دارد به صورت بیست و چهار ساعته در بخش های اورژانس، داخلی، جراحی، دندان پزشکی، تصویربرداری تشخیصی، آزمایشگاه و پت شاپ در خدمت دوستداران حیوانات باشد.


حتی پرندگان زینتی بطور شبانه روزی

ضمن اینکه این کلینیک، تنها کلینیک دامپزشکی منطقه می باشد که ویزیت پرندگان زینتی به طور تخصصی در آن انجام می پذیرد. همچنین این مرکز تنها کلینیک دامپزشکی ایران می باشد که در بخش اورژانس، هفت روز هفته و به صورت شبانه روزی در خدمت پت شما می باشد.

طب سوزنی حیوانات برای اولین بار در ایران

طب سوزنی حیوانات با دکتر کامبیز نباتی طب سوزنی حیوانات در کلینیک دامپزشکی ویستا

قدمت آن همپایه طب سوزنی انسانی است. در نوشته های قدیمی (3000 سال پیش) که به تازگی در سریلانکا کشف شده است در مورد درمان فیل ها توسط این طب اشاره شده است و نیز تصاویر کنده کاری شده بر روی سنگ که نشان دهنده سربازانی است که اسب های خود را به وسیله تیرهایشان پیش از نبرد سوزن کاری می نمودند. مدارکی وجود دارد که دامپزشکان در چین (256-770 ق.م) گاو، اسب، خوک، سگ و طیور را درمان می کردند. دامپزشکان اروپایی بالغ بر دو قرن است که با طب سوزنی آشنا شده اند. این روش نخست توسط مسیونرهای مذهبی در مدرسه دامپزشکی الفورت لیون که از قدیمی ترین مدارس اروپایی است معرفی شد. محققی به نام دکتر روژه نواحی انعکاسی اعضای گوارشی اسب را توسط این طب مشخص کرد.

بیشتر بدانید

بعدی قبلی نظر مشتریان در باره کلینیک دامپزشکی ویستا

دکتر کامبیز نباتی - کلینیک تخصصی دامپزشکی ویستا مراقبت با کیفیت زندگی

تعدادی از کالاهای موجود در پت شاپ

ظرف آب و غذای پرنده
اسباب بازی مخصوص پرندگان
ظرف مخصوص آب و غذا
ظرف استیل مخصوص آب و غذا
اسباب بازی مخصوص پرندگان
اسباب بازی دندانی سگ