دکتر کامبیز نباتی - کلینک تخصصی دامپزشکی ویستا

اورژانس: 09212033965

کلینیک: 02126412384

کلینیک همه روزه ساعت 9 - 24

اورژانس بصورت شبانه روزیکونژکتیویت یا التهاب ملتحمه

ملتحمه بافت مرطوبی است که قسمت جلوی کره ی چشم را پوشش میدهد و ممکن است بنا به دلایل مختلفی ملتهب شود،در بیماری التهاب ملتحمه ی چشم  بخش های سفید چشم صورتی تا قرمز  رنگ دیده میشوند، ملتحمه قرمز، متورم و دردناک میشود،این بیماری هم میتواند در یک چشم باشد و هم میتواند هر دو چشم را همزمان درگیر کند.
دلایل ابتلا به این عارضه
در به وجود آمدن این عارضه عوامل مختلفی دخیل هستند، از جمله
آلرژی به مواد موجود در محیط مثل گرده گل
وجود اجسام خارجی
مواد شیمیایی
گرد و غبار یا دود 
باکتری و عوامل بیماری زا
نیش حشرات
علائم
قرمزی و التهاب چشم
درد
خشکی چشم
در موارد شدید و درصورت عدم درمان ممکن است حیوان بینایی خود را از دست بدهد
درمان
به طور کلی بسته به عامل به وجود آورنده بیماری برای درمان از راه های مختلفی استفاده میکنیم. در مواردی که عوامل باکتریایی سبب بروز التهاب شده باشند با توجه به شرایط بیمار دامپزشک آنتی بیوتیک های خوراکی یا موضعی تجویز میکند. در صورتی که حیوان به واسطه ی آلرژی مبتلا به این عارضه شده باشد باید عامل آلرژی را حذف کرد و یا از داروهای ضد حساسیت زیر نظر دامپزشک استفاده کرد
در حیواناتی که علت بروز بیماری در آنها آلرژی است، حتی بعد از درمان هم به مراقبت نیاز است. مثلا حذف عامل خارجی به وجود آورنده ی بیماری از محیط زندگی حیوان.

اطلاعات بیشتر در رابطه با بیماری سگنام کالا قیمت تعداد حذف

چرا انتخاب ما


دغدغه دوستاران حیوانات خانگی

بدون شک دغدغه ی اصلی تمام دارندگان حیوانات خانگی – از سگ و گربه گرفته تا حیوانات غیر معمول – فراهم کردن زندگی سالم و با آرامش برای این فرشته های کوچک می باشد.


کادر متخصص و تجهیرات

در این راستا کلینیک دامپزشکی ویستا، با بهره گیری از کادر متخصص و مجرب و آخرین تکنولوژی های روز آمریکا به کمک دارندگان حیوانات خانگی و نیز حامیان حیوانات شتافته است. این کلینیک افتخار دارد به صورت بیست و چهار ساعته در بخش های اورژانس، داخلی، جراحی، دندان پزشکی، تصویربرداری تشخیصی، آزمایشگاه و پت شاپ در خدمت دوستداران حیوانات باشد.


حتی پرندگان زینتی بطور شبانه روزی

ضمن اینکه این کلینیک، تنها کلینیک دامپزشکی منطقه می باشد که ویزیت پرندگان زینتی به طور تخصصی در آن انجام می پذیرد. همچنین این مرکز تنها کلینیک دامپزشکی ایران می باشد که در بخش اورژانس، هفت روز هفته و به صورت شبانه روزی در خدمت پت شما می باشد.

طب سوزنی حیوانات برای اولین بار در ایران

طب سوزنی حیوانات با دکتر کامبیز نباتی طب سوزنی حیوانات در کلینیک دامپزشکی ویستا

قدمت آن همپایه طب سوزنی انسانی است. در نوشته های قدیمی (3000 سال پیش) که به تازگی در سریلانکا کشف شده است در مورد درمان فیل ها توسط این طب اشاره شده است و نیز تصاویر کنده کاری شده بر روی سنگ که نشان دهنده سربازانی است که اسب های خود را به وسیله تیرهایشان پیش از نبرد سوزن کاری می نمودند. مدارکی وجود دارد که دامپزشکان در چین (256-770 ق.م) گاو، اسب، خوک، سگ و طیور را درمان می کردند. دامپزشکان اروپایی بالغ بر دو قرن است که با طب سوزنی آشنا شده اند. این روش نخست توسط مسیونرهای مذهبی در مدرسه دامپزشکی الفورت لیون که از قدیمی ترین مدارس اروپایی است معرفی شد. محققی به نام دکتر روژه نواحی انعکاسی اعضای گوارشی اسب را توسط این طب مشخص کرد.

بیشتر بدانید

بعدی قبلی نظر مشتریان در باره کلینیک دامپزشکی ویستا

دکتر کامبیز نباتی - کلینیک تخصصی دامپزشکی ویستا مراقبت با کیفیت زندگی

تعدادی از کالاهای موجود در پت شاپ

ظرف آب و غذای پرنده
اسباب بازی مخصوص پرندگان
ظرف مخصوص آب و غذا
ظرف استیل مخصوص آب و غذا
اسباب بازی مخصوص پرندگان
اسباب بازی دندانی سگ