دکتر کامبیز نباتی - کلینک تخصصی دامپزشکی ویستا

اورژانس: 09212033965

کلینیک: 02126412384

کلینیک همه روزه ساعت 9 - 24

اورژانس بصورت شبانه روزیبیمارستان دامپزشکی

یکی از مراکز مهم رسیدگی به بیماریهای حیوانات بیمارستانهای دامپزشکی است.بررسی مشکلات حیوانات از قبیل بیماری های عمومی حیوانات و بیماری های خاص حیوانات و پرندگان در این بیمارستانها انجام می شود. در بیمارستان دامپزشکی خدماتی مانند ارتوپدی حیوانات مانند گربه ، سگ ، خرگوش و... صورت میگیرد.
یکی دیگر از وظایف بیمارستانهای دامپزشکی انجام مراحل آزمایش و آزمایشگاهی حیوانات است.آزمایشگاه بیمارستان دامپزشکی باید دارای خدمات تخصصی آزمایشگاهی و دارا بودن سیستم های مجهز و پرسنل مجرب جهت انجام آزمایش و ارائه ی خدمات به شما هموطنان عزیز باشد.در کلینیک تخصصی ویستا آزمایشگاه دارای بخش های پاتولوژی، سیتولوژی، بیوشیمی، هماتولوژی ، تجزیه ی ادرار و سنگ ادراری، انگل شناسی ، قارچ شناسی می باشد.
بخش انگل شناسی کلینیک ویستا با روشهای معمول و روشهای خاص آزمایش های مربوط به شناسایی انگل های دستگاه گوارشی ، تنفسی ، خونی و ... حیوانات را انجام می دهد.
بخش قارچ شناسی کلینیک ویستا آزمايش مستقيم و كشت قارچ، جلدي ، زير جلدي و احشائي را بر روی حیوانات انجام می دهد.
بخش بیوشیمی کلینیک ویستا با استفاده از دستگاه فتومتر، آزمایشهای روتین و تخصصی بیوشیمی را انجام می دهند.
بخش پاتولوژی  کلینیک ویستا توسط متخصص مربوطه ، کار سیتولوژی ، FNA ، پاتولوژی بافت ها را انجام می‌دهند.
بخش میکروب شناسی کلینیک ویستا آزمايش گرم و كشت باکتری و تست آنتی بیوگرام جهت تعیین نوع باکتری و انتخاب آنتی بیوتیک مناسب را زیر نظر پزشک انجام می دهد.

آشنایی با وظایف بیمارستان دامپزشکینام کالا قیمت تعداد حذف

چرا انتخاب ما


دغدغه دوستاران حیوانات خانگی

بدون شک دغدغه ی اصلی تمام دارندگان حیوانات خانگی – از سگ و گربه گرفته تا حیوانات غیر معمول – فراهم کردن زندگی سالم و با آرامش برای این فرشته های کوچک می باشد.


کادر متخصص و تجهیرات

در این راستا کلینیک دامپزشکی ویستا، با بهره گیری از کادر متخصص و مجرب و آخرین تکنولوژی های روز آمریکا به کمک دارندگان حیوانات خانگی و نیز حامیان حیوانات شتافته است. این کلینیک افتخار دارد به صورت بیست و چهار ساعته در بخش های اورژانس، داخلی، جراحی، دندان پزشکی، تصویربرداری تشخیصی، آزمایشگاه و پت شاپ در خدمت دوستداران حیوانات باشد.


حتی پرندگان زینتی بطور شبانه روزی

ضمن اینکه این کلینیک، تنها کلینیک دامپزشکی منطقه می باشد که ویزیت پرندگان زینتی به طور تخصصی در آن انجام می پذیرد. همچنین این مرکز تنها کلینیک دامپزشکی ایران می باشد که در بخش اورژانس، هفت روز هفته و به صورت شبانه روزی در خدمت پت شما می باشد.

طب سوزنی حیوانات برای اولین بار در ایران

طب سوزنی حیوانات با دکتر کامبیز نباتی طب سوزنی حیوانات در کلینیک دامپزشکی ویستا

قدمت آن همپایه طب سوزنی انسانی است. در نوشته های قدیمی (3000 سال پیش) که به تازگی در سریلانکا کشف شده است در مورد درمان فیل ها توسط این طب اشاره شده است و نیز تصاویر کنده کاری شده بر روی سنگ که نشان دهنده سربازانی است که اسب های خود را به وسیله تیرهایشان پیش از نبرد سوزن کاری می نمودند. مدارکی وجود دارد که دامپزشکان در چین (256-770 ق.م) گاو، اسب، خوک، سگ و طیور را درمان می کردند. دامپزشکان اروپایی بالغ بر دو قرن است که با طب سوزنی آشنا شده اند. این روش نخست توسط مسیونرهای مذهبی در مدرسه دامپزشکی الفورت لیون که از قدیمی ترین مدارس اروپایی است معرفی شد. محققی به نام دکتر روژه نواحی انعکاسی اعضای گوارشی اسب را توسط این طب مشخص کرد.

بیشتر بدانید

بعدی قبلی نظر مشتریان در باره کلینیک دامپزشکی ویستا

دکتر کامبیز نباتی - کلینیک تخصصی دامپزشکی ویستا مراقبت با کیفیت زندگی

تعدادی از کالاهای موجود در پت شاپ

ظرف آب و غذای پرنده
اسباب بازی مخصوص پرندگان
ظرف مخصوص آب و غذا
ظرف استیل مخصوص آب و غذا
اسباب بازی مخصوص پرندگان
اسباب بازی دندانی سگ