دکتر کامبیز نباتی - کلینک تخصصی دامپزشکی ویستا

اورژانس: 09212033965

کلینیک: 02126412384

کلینیک همه روزه ساعت 9 - 24

اورژانس بصورت شبانه روزیایدز گربه سانان(FIV)

ایدز گربه سانان از مهم ترین بیماری های گربه هاست که البته با ایدز انسان متفاوت بوده و قابل انتقال به انسان نمی باشد. این بیماری هم در گربه سانان اهلی و هم در گربه سانان وحشی وجود دارد؛ امااز آنجا که راه انتقال اصلی آن بیشتر گاز گرفتن است، در گربه های ولگرد بیشتر دیده می شود. عامل ایجاد این بیماری ویروسی است که باعث ایجاد یک عفونت پیشرونده در تمام طول عمر شده و در سیستم ایمنی بدن ایجاد نقص می کند. متعاقب این بیماری حیوان دچار کاهش وزن شده و ریسک ابتلا به عفونت های فرصت طلب، التهاب های مزمن و سرطان در او افزایش می یابد. امکان انتقال این بیماری از مادر به جنین نیز وجود دارد. احتمال ابتلا به این بیماری با افزایش سن افزایش می یابد چرا که احتمال بروز درگیری در گربه های بالغ بسیار بیشتر است. علائم بالینی در گربه ها شامل کاهش وزن شدید، عفونت های باکتریایی که پس از درمان مجددا عود می کنند، تب های راجعه، کم خونی، درگیری های دهان و دندان و...می باشد.
در صورتی که متوجه شدید گربه ی شما با گربه های ولگرد درگیر و توسط آنها زخمی شده است هر چه سریع تر به دامپزشک مراجعه نمائید.نام کالا قیمت تعداد حذف

چرا انتخاب ما


دغدغه دوستاران حیوانات خانگی

بدون شک دغدغه ی اصلی تمام دارندگان حیوانات خانگی – از سگ و گربه گرفته تا حیوانات غیر معمول – فراهم کردن زندگی سالم و با آرامش برای این فرشته های کوچک می باشد.


کادر متخصص و تجهیرات

در این راستا کلینیک دامپزشکی ویستا، با بهره گیری از کادر متخصص و مجرب و آخرین تکنولوژی های روز آمریکا به کمک دارندگان حیوانات خانگی و نیز حامیان حیوانات شتافته است. این کلینیک افتخار دارد به صورت بیست و چهار ساعته در بخش های اورژانس، داخلی، جراحی، دندان پزشکی، تصویربرداری تشخیصی، آزمایشگاه و پت شاپ در خدمت دوستداران حیوانات باشد.


حتی پرندگان زینتی بطور شبانه روزی

ضمن اینکه این کلینیک، تنها کلینیک دامپزشکی منطقه می باشد که ویزیت پرندگان زینتی به طور تخصصی در آن انجام می پذیرد. همچنین این مرکز تنها کلینیک دامپزشکی ایران می باشد که در بخش اورژانس، هفت روز هفته و به صورت شبانه روزی در خدمت پت شما می باشد.

طب سوزنی حیوانات برای اولین بار در ایران

طب سوزنی حیوانات با دکتر کامبیز نباتی طب سوزنی حیوانات در کلینیک دامپزشکی ویستا

قدمت آن همپایه طب سوزنی انسانی است. در نوشته های قدیمی (3000 سال پیش) که به تازگی در سریلانکا کشف شده است در مورد درمان فیل ها توسط این طب اشاره شده است و نیز تصاویر کنده کاری شده بر روی سنگ که نشان دهنده سربازانی است که اسب های خود را به وسیله تیرهایشان پیش از نبرد سوزن کاری می نمودند. مدارکی وجود دارد که دامپزشکان در چین (256-770 ق.م) گاو، اسب، خوک، سگ و طیور را درمان می کردند. دامپزشکان اروپایی بالغ بر دو قرن است که با طب سوزنی آشنا شده اند. این روش نخست توسط مسیونرهای مذهبی در مدرسه دامپزشکی الفورت لیون که از قدیمی ترین مدارس اروپایی است معرفی شد. محققی به نام دکتر روژه نواحی انعکاسی اعضای گوارشی اسب را توسط این طب مشخص کرد.

بیشتر بدانید

بعدی قبلی نظر مشتریان در باره کلینیک دامپزشکی ویستا

دکتر کامبیز نباتی - کلینیک تخصصی دامپزشکی ویستا مراقبت با کیفیت زندگی

تعدادی از کالاهای موجود در پت شاپ

ظرف آب و غذای پرنده
اسباب بازی مخصوص پرندگان
ظرف مخصوص آب و غذا
ظرف استیل مخصوص آب و غذا
اسباب بازی مخصوص پرندگان
اسباب بازی دندانی سگ