دکتر کامبیز نباتی - کلینک تخصصی دامپزشکی ویستا

اورژانس: 09212033965

کلینیک: 02126412384

کلینیک همه روزه ساعت 9 - 24

اورژانس بصورت شبانه روزینكات مهم براي بهداشت دهان و دندان سگ


امروزه با پيشرفت علم دامپزشكي توجه بيشتري به پيشگري نسبت به درمان دارند.نمونه بارز ان انجام دقيق و به موقع معاينات دوره اي و واكسيناسيون و درمان هاي ضد انگل است.دهان و دندان از اين امر مثتسني نبوده و جهت پيشگيري از ان بايد مرقبت هاي روزانه و دوره اي انجام شود.                                             

 پلاك دنداني:در اثر باقي ماندن غذا و باكتري ها بروي دندان ها و لثه تشكيل مي گردندو پس از ٣_٥ روز از زمان تشكيل با مواد معدني موجود در بزاق تركيب شده و سخت ميشود. 

 جرم دنداني:اگر پلاك دنداني با مسواك زدن منظم برداشته نشود با مواد معدني در بزاق دهان تركيب شده و به جرم دنداني تبديل ميشود. 

 بيماري لثه:اگر جرم دنداني توسط دامپزشك برداشته نشود به زير لثه ميرود و سبب بيماري ميشود.

 مراقبت و نگهداري روزانه  مراقبت شامل مسواك زدن مي باشد كه بايد به علائم زير توجه كنيد و به دامپزشك مراجعه كنيد:درد ،خون ريزي،بوي بد دهان ،قرمز شدن لثه ها ،زرد و قهوه اي شدن پلاك هاي دنداني،ابريزش زياد از حد ،دندان شكسته و يا لق شده.نام کالا قیمت تعداد حذف

چرا انتخاب ما


دغدغه دوستاران حیوانات خانگی

بدون شک دغدغه ی اصلی تمام دارندگان حیوانات خانگی – از سگ و گربه گرفته تا حیوانات غیر معمول – فراهم کردن زندگی سالم و با آرامش برای این فرشته های کوچک می باشد.


کادر متخصص و تجهیرات

در این راستا کلینیک دامپزشکی ویستا، با بهره گیری از کادر متخصص و مجرب و آخرین تکنولوژی های روز آمریکا به کمک دارندگان حیوانات خانگی و نیز حامیان حیوانات شتافته است. این کلینیک افتخار دارد به صورت بیست و چهار ساعته در بخش های اورژانس، داخلی، جراحی، دندان پزشکی، تصویربرداری تشخیصی، آزمایشگاه و پت شاپ در خدمت دوستداران حیوانات باشد.


حتی پرندگان زینتی بطور شبانه روزی

ضمن اینکه این کلینیک، تنها کلینیک دامپزشکی منطقه می باشد که ویزیت پرندگان زینتی به طور تخصصی در آن انجام می پذیرد. همچنین این مرکز تنها کلینیک دامپزشکی ایران می باشد که در بخش اورژانس، هفت روز هفته و به صورت شبانه روزی در خدمت پت شما می باشد.

طب سوزنی حیوانات برای اولین بار در ایران

طب سوزنی حیوانات با دکتر کامبیز نباتی طب سوزنی حیوانات در کلینیک دامپزشکی ویستا

قدمت آن همپایه طب سوزنی انسانی است. در نوشته های قدیمی (3000 سال پیش) که به تازگی در سریلانکا کشف شده است در مورد درمان فیل ها توسط این طب اشاره شده است و نیز تصاویر کنده کاری شده بر روی سنگ که نشان دهنده سربازانی است که اسب های خود را به وسیله تیرهایشان پیش از نبرد سوزن کاری می نمودند. مدارکی وجود دارد که دامپزشکان در چین (256-770 ق.م) گاو، اسب، خوک، سگ و طیور را درمان می کردند. دامپزشکان اروپایی بالغ بر دو قرن است که با طب سوزنی آشنا شده اند. این روش نخست توسط مسیونرهای مذهبی در مدرسه دامپزشکی الفورت لیون که از قدیمی ترین مدارس اروپایی است معرفی شد. محققی به نام دکتر روژه نواحی انعکاسی اعضای گوارشی اسب را توسط این طب مشخص کرد.

بیشتر بدانید

بعدی قبلی نظر مشتریان در باره کلینیک دامپزشکی ویستا

دکتر کامبیز نباتی - کلینیک تخصصی دامپزشکی ویستا مراقبت با کیفیت زندگی

تعدادی از کالاهای موجود در پت شاپ

ظرف آب و غذای پرنده
اسباب بازی مخصوص پرندگان
ظرف مخصوص آب و غذا
ظرف استیل مخصوص آب و غذا
اسباب بازی مخصوص پرندگان
اسباب بازی دندانی سگ