دکتر کامبیز نباتی - کلینک تخصصی دامپزشکی ویستا

اورژانس: 09212033965

کلینیک: 02126412384

کلینیک همه روزه ساعت 9 - 24

اورژانس بصورت شبانه روزینکاتی در باره ی خوکچه هندی

خوکچه هندی از خانواده جوندگان می باشد, که یکی از ارامترین جوندگان مب یاشد و  وزن آن از 500 تا 1.500 گرم میباشدو دارای طول 200-400 میلیمتر. و 7-11 الگوی صدایی دارند. در نواحی جنگلی و بیابانی و سنگی و .. زندگی می کنند. این گونه دارای 13 نژاد می باشد.

عادات غذایی:

یونجه همراه با علف و پلت اماده  از مهمترین غدای این جانور می باشد که همراه با میوه جات و سبزیجات رژیم کامل خوگچه می باشد. نیاز خوکچه به ویتامین سی نیاز بسیار مهمی به شمار می رود.

میوه و سبزیجات در رژیم غذایی خوکچه:

سیب

گوجه فرنگی

گیشنیز

نعناع

الو توت فرنگی

قطعه کوچک خیار و کاهو

تمشک

پرتغال

- مصرف شیرینی جات ( شکلات و شیرینی و قند و بیسکوییت و .. باعث مشکلات جدی در این حیوان می شود.

 

بیماری های خوکچه:

- بیماری های باکتریایی , ویروسی , انگلی , قارچی , متابولیک ,نئوپلازیا ,.. از انواع بیماری هایی هستند که در صورت تغدیه و مراقبت نامناسب گریبانگیر این حیوان می شوند که در صورت مشاهده هرگونه علائم غیر طبیعی سریعا به دامپزشک مراجعه شود در غیر این صورت باعث تلف شدن جیوان می گردد.

* در ضمن در صورت نگهداری بهداشتی  این قبیل حیوانات نظیر خوکچه , همستر , ... هیچ خطری بهداشتی برای صاحب ان ندارد.نام کالا قیمت تعداد حذف

چرا انتخاب ما


دغدغه دوستاران حیوانات خانگی

بدون شک دغدغه ی اصلی تمام دارندگان حیوانات خانگی – از سگ و گربه گرفته تا حیوانات غیر معمول – فراهم کردن زندگی سالم و با آرامش برای این فرشته های کوچک می باشد.


کادر متخصص و تجهیرات

در این راستا کلینیک دامپزشکی ویستا، با بهره گیری از کادر متخصص و مجرب و آخرین تکنولوژی های روز آمریکا به کمک دارندگان حیوانات خانگی و نیز حامیان حیوانات شتافته است. این کلینیک افتخار دارد به صورت بیست و چهار ساعته در بخش های اورژانس، داخلی، جراحی، دندان پزشکی، تصویربرداری تشخیصی، آزمایشگاه و پت شاپ در خدمت دوستداران حیوانات باشد.


حتی پرندگان زینتی بطور شبانه روزی

ضمن اینکه این کلینیک، تنها کلینیک دامپزشکی منطقه می باشد که ویزیت پرندگان زینتی به طور تخصصی در آن انجام می پذیرد. همچنین این مرکز تنها کلینیک دامپزشکی ایران می باشد که در بخش اورژانس، هفت روز هفته و به صورت شبانه روزی در خدمت پت شما می باشد.

طب سوزنی حیوانات برای اولین بار در ایران

طب سوزنی حیوانات با دکتر کامبیز نباتی طب سوزنی حیوانات در کلینیک دامپزشکی ویستا

قدمت آن همپایه طب سوزنی انسانی است. در نوشته های قدیمی (3000 سال پیش) که به تازگی در سریلانکا کشف شده است در مورد درمان فیل ها توسط این طب اشاره شده است و نیز تصاویر کنده کاری شده بر روی سنگ که نشان دهنده سربازانی است که اسب های خود را به وسیله تیرهایشان پیش از نبرد سوزن کاری می نمودند. مدارکی وجود دارد که دامپزشکان در چین (256-770 ق.م) گاو، اسب، خوک، سگ و طیور را درمان می کردند. دامپزشکان اروپایی بالغ بر دو قرن است که با طب سوزنی آشنا شده اند. این روش نخست توسط مسیونرهای مذهبی در مدرسه دامپزشکی الفورت لیون که از قدیمی ترین مدارس اروپایی است معرفی شد. محققی به نام دکتر روژه نواحی انعکاسی اعضای گوارشی اسب را توسط این طب مشخص کرد.

بیشتر بدانید

بعدی قبلی نظر مشتریان در باره کلینیک دامپزشکی ویستا

دکتر کامبیز نباتی - کلینیک تخصصی دامپزشکی ویستا مراقبت با کیفیت زندگی

تعدادی از کالاهای موجود در پت شاپ

ظرف آب و غذای پرنده
اسباب بازی مخصوص پرندگان
ظرف مخصوص آب و غذا
ظرف استیل مخصوص آب و غذا
اسباب بازی مخصوص پرندگان
اسباب بازی دندانی سگ